top of page
IMG_A415F5DCC28E-1.jpeg

Ashanti Międzynarodowa Szkoła Kulinarna

Prowadzący szkoleń kulinarnych

Szkolenia dla restauratorów, dla szefów kuchni, dla kucharzy, dla pasjonatów gotowania i dobrego jedzenia oraz dla tych wszystkich, którzy chcą doskonalić umiejętności kulinarne ucząc się od najlepszych w branży 

Dzikie Historie Młynik

Szef kuchni

Dzikie Historie Młynik to unikalne miejsce na Mazurach, które współtworzę. Nasza filozofia kuchni to, gotowanie zgodnie z naturą. Używamy składników pochodzących z naszego regionu, zgodnie z ich występowaniem w sezonie. Promujemy lokalnych producentów i rolników. Ważny jest dla nas szacunek dla tradycji, dlatego nasze dania inspirowane są kuchnią Warmii i Mazur, ale ujęte są w nowoczesnej formie. Nasze potrawy niezmiennie  przyprawiają leśne zioła i kwiaty.  Może masz ochotę napisać swoją własną Dziką Historie? 

gotowe11jotpeg.jpg
4N5A9793.jpg

Las Raz

Szef kuchni

Razem z Agnieszką Żelazko organizujemy uczty kulinarne pod gołym niebem, w lesie, na trawie, nad brzegiem jeziora. Rozmawiamy i jemy na łonie natury, cieszymy się śpiewem ptaków, szumem drzew, zapachem igliwia i liści. Każda uczta składa się z 6-daniowego menu, w którym raczymy was świeżymi rybami, dziczyzną, leśnymi owocami, regionalnymi serami, ale też produktami z wykorzystaniem jadalnych części roślin i drzew.

Święta_ze_Swobodą_cz1_słodkie0558.jp
Photo by KukBuk
bottom of page